Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 березня, 22:17:09

Місяць після вибухів на Ічнянщині: відновлення продовжується

10.11.2018   10:10

Як у максимально стислі строки відремонтувати та купити житло для жителів постраждалих сіл, відновити соціальні об’єкти, вирішували учасники чергового засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на 6-ому арсеналі боєприпасів Міністерства оборони України 8 листопада.

На сьогодні відповідно до затвердженого Прем’єр-міністром України Плану піротехнічні підрозділи ДСНС продовжують очищення прилеглої до арсеналу території.

Так, за інформацією представника ДСНС України, наразі з 80 ділянок розмінування очищено 62. Вилучено понад 33 тисячі вибухонебезпечних предметів, відпрацьовано 306 повідомлень населення про виявлення боєприпасів.

Роботи з розмінування планують завершити до 15 грудня.

Для проведення аварійно-відновлювальних робіт, закупівлі житла та інших потреб області виділено 100 мільйонів гривень з резервного фонду. Вчора виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко підписала розпорядження про використання 6,039 мільйона гривень. За ці кошти планується придбати житло 6 родинам в Августівці, провести аварійно-відновлювальні роботи у 18 житлових будинках приватного сектору, а також у 5 закладах освіти.

Крім того, як повідомила Ічнянський міський голова Оксана Андріанова, місцеві органи влади з резерву будівельних матеріалів для проведення відновлювальних робіт виділили майже 5 тисяч листів шиферу, близько 826 квадратних метрів скла, майже 15 кубометрів пиломатеріалів, плівку, цвяхи, цеглу, цемент, оцинковане залізо, гіпсокартон тощо.

За підсумками засідання суб’єктам господарювання та органам влади визначені першочергові завдання, що потребують максимально швидкого вирішення.

 
За інформацією Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.