Притягнуто посадовця, який в умовах конфлікту інтересів визначав премії своїй дружині
Прокуратурою в суді доведено винуватість посадовця КП «Левонівська психіатрична лікарня» Чернігівської обласної ради у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП (конфлікт інтересів).
Як з’ясувалося, посадовець не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив свого безпосереднього керівника – начальника Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА про наявність у нього конфлікту інтересів під час визначення розміру премії своїй дружині та підписання наказів «Про преміювання працівників», на підставі яких їй була нарахована та в подальшому виплачена премія.
Постановою суду правопорушника визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, та накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 3400 грн.
Робота на вказаному напрямі триває.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.