Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 8 листопада до 8:00 9 листопада 2018 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 випадок загибелі на водному об’єкті, 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 1особа постраждала.
Хід ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка пов’язана із пожежею та подальшою детонацією боєприпасів на території 6-го арсеналу біля смт Дружба Ічнянського району:
08 листопада продовжувалися роботи щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла на 6-ому арсеналі Міністерства Оборони України біля смт Дружба Ічнянського району.
Протягом доби очищено від вибухонебезпечних предметів 1 ділянку розмінування та вилучено 2134 вибухонебезпечні предмети, відпрацьовано 1 повідомленні від населення про виявлення боєприпасів. З початку робіт очищено 63 ділянки із 80 запланованих та вилучено 35475 вибухонебезпечних предметів, загалом відпрацьовано 306 повідомлень від населення про виявлення боєприпасів.
В Ічнянській ЦРЛ продовжують перебувати 4 особи. Питання повернення цих осіб буде опрацьовано після відновлення їх помешкань.
До проведення робіт залучено зведений піротехнічний загін ДСНС України (50 одиниць техніки, 150 чоловік особового складу).
Системи життєзабезпечення населення працюють у штатному режимі, роботи щодо відновлення будинків, квартир та інших капітальних споруд продовжуються.
Загибель на водних об’єктах – 1:
В озері Хотинь біля с. Радичів Коропського району о 12 год. 8 листопада виявлено та піднято на поверхню з води тіло мешканця с. Чапліївка Шосткинського району Сумської області, 1982 року народження, який потонув 7 листопада. Обставини події та причина смерті встановлюються.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- біля с. Камка Сновського району о 17 год. 25 хв. 8 листопада водій, керуючи автомобілем «Volkswagen», не справився з керуванням та з’їхав з дороги у кювет. Внаслідок пригоди пасажир автомобіля отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Сновської центральної районної лікарні;
- в смт Михайло-Коцюбинське Чернігівського району по вулиці Чернігівській біля будинку №41 о 18 год. 31 хв. 8 листопада водій, керуючи автомобілем «Аudі A6», здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок події пішохід, 1968 року народження, від отриманих травм загинув на місці аварії.
Пожежі – 5, з них 3 пожежі в житловому секторі (загинула 1 особа), 1 пожежа на транспорті та 1 випадок загоряння сухої трави та сміття.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 12-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 14 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 08 листопада до 20 години 09 листопада очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вночі та вранці туман. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура вночі від 3° морозу до 2º тепла, вдень 6-11º тепла.
По м. Чернігову очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вночі та вранці туман. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура вночі 0-2° морозу, вдень 8-10º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).
Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20
Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.
Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.
Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14
З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.