Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 31 серпня, 01:30:32

Горе-підприємця затримала міліція

26.07.2012   09:01

“Підпільного” виробника оковитої затримали днями працівники сектору Державної служби боротьби з економічною злочинністю Чернігівської міліції. Цей “приватний підприємець”, 49-річний Валерій (ім’я змінено), раніше уже мав проблеми з законом. Звільнившись з місць позбавлення волі, чоловік вирішив зайнятися бізнесом.

Хоч і нелегальним, але досить прибутковим – виготовленням та продажем алкогольних напоїв власного виробництва. Бо, як це не прикро, покупців на цей товар завжди вдосталь, і залежуватись на полицях він аж ніяк не буде.

Для цієї справи Валерій винайняв гараж в одному з автокооперативів міста. А замість автівки заставив його приладдям та тарою для виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції. Чоловік підготувався на славу. Завіз у гараж і бочки для спирту, і порожні пляшки, і пробки, і пристрій для закупорювання пляшок, і етикетки з назвами досить популярних марок спиртного. Та й почав виробництво. Дорого не брав, продавав за ціною 15 гривень за півлітра.

Та “підпільна гуральня” пропрацювала недовго. Спритного “підприємця” вирахували оперативники. Інформацію про “посилений попит” на горілчані вироби в місті, де його ну аж ніяк не повинно бути, надійшла до співробітників міліції досить швидко. Правоохоронці виїхали до гаражу і згорнули усе це підпільне виробництво. Вилучили бочки, 120 літрів спирту, 400 пляшок вже готової до реалізації “продукції”, а також пристрій для закупорювання пляшок, більше 600 порожніх пляшок, понад 300 пробок з перфорованими відривними кільцями. Загальна сума вилученої продукції склала понад 15 тисяч гривень.

На сьогоднішній день за даним фактом порушена кримінальна справа за ч. 2 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), санкція якої передбачає до 5 років позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини