Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 липня, 01:24:47

Завершено досудове розслідування щодо осіб, які намагалися контрабандою перемістити 115 банок з вибуховою речовиною

08.11.2018   07:47Агенцiя

Під процесуальним керівництвом прокуратури області, слідчим відділом УСБУ у Чернігівській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання та зберігання вибухових речовин, а також закінченого замаху на їх контрабанду за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 201 КК України).

Встановлено, що два громадянина, будучи водіями рейсового автобусу міжнародного сполучення, перебуваючи на автовокзалі м. Вінниця, погодились на пропозицію невстановленої досудовим слідством особи та за грошову винагороду у розмірі 200 доларів США перемістити до Російської Федерації 115 банок з вибуховою речовиною – порохом.

З вказаною метою обвинувачені помістили банки з вибуховою речовиною до конструктивної порожнини підлоги автобусу, де зберігали їх протягом слідування автобусу до пункту пропуску «Сеньківка».

У зоні митного контролю міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Сеньківка», під час огляду, правоохоронці виявили та вилучили вибухові речовини.

Наразі досудове розслідування стосовно правопорушників завершено, обвинувальний акт направлено до суду.

Довідково: санкції інкримінованих статей передбачають покарання у виді позбавленням волі на строк від трьох до семи років з конфіскацією предметів контрабанди.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини