На розі вулиць Войкова та 1-ї Гвардійської армії будівництво буде припинено
Прокуратура подала позов проти забудови ділянки на розі вулиць Войкова та 1-ї Гвардійської армії в м. Чернігові
Прокуратура Чернігівської області звернулася до Господарського суду з позовом про визнання недійсними актів органів місцевого самоврядування щодо оренди земельної ділянки на розі вулиць Войкова та 1-ї Гвардійської армії в м. Чернігові та припинення права на її користування. Для забезпечення позову ініційовано зупинення будівельних робіт.
Нагадаємо, що на розі вулиць Войкова та 1-ї Гвардійської армії одна з торгівельних мереж почала роботи з будівництва магазину.
Прокурорською перевіркою встановлено, що забудовник не мав права на користування земельною ділянкою.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв