Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 09:53:40

Сучасні випробування керованих ракет

05.11.2018   08:41Агенцiя

На одному з військових полігонів Збройних Сил України 1 листопада цього року фахівцями Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки були проведені контрольні льотні випробування зенітних керованих ракет 5В27Д, що застосовуються в зенітно-ракетному комплексі С-125М1.

Контроль випробувань проводили  начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Муженко та секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

Військові спеціалісти вимірювали траєкторні параметри польоту ракет від точки пуску до точки зустрічі з ціллю, застосовуючи сучасний радарний комплекс траєкторних вимірювань. Випробувальна бригада продемонструвала високу навченість та злагодженість дій, що свідчить про набуття Інститутом нових можливостей виконувати завдання щодо випробувань і оцінки характеристик озброєння і військової техніки з високою точністю і якістю.

За результатами випробувань продовжено ресурс зенітним керованим ракетам та насамперед зміцнений протиповітряний простір країни. 
 

Ігор Березинський

Останні новини Чернігівщини

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09

Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини