Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 грудня, 00:56:52

Ігор Вдовенко провів прийом громадян із особистих питань

01.11.2018   09:35Агенцiя

31 жовтня голова обласної ради Ігор Вдовенко відповідно до плану роботи провів чергову зустріч щодо вирішення нагальних проблем, з якими жителі Чернігівщини звертаються до найвищого представницького органу Придесення. На цей раз з проханням надати підтримку і допомогу до очільника звернувся Микола Бойко із Прилук.

Більше 40 років пан Микола на різних посадах пропрацював у сфері сільського господарства, є інвалідом ІІ групи внаслідок трудового каліцтва. В автомобільній аварії втратив дружину, згодом від тяжкої хвороби загинув син. Чоловік проживає сам у невеличкій квартирі у Прилуках, яка потребує проведення невідкладних ремонтних робіт у зв’язку із просіданням ґрунту під будівлею, які пенсіонер не в змозі провести повністю за власний рахунок.

Ігор Вдовенко, уважно вислухавши Миколу Бойко, надав вичерпні роз’яснення щодо можливості оперативного вирішення цього питання. Голова обласної ради пообіцяв сприяти розв'язанню проблеми із оплатою будівельних робіт, враховуючи те, що погодні умови ускладнюються частими опадами, тому діяти треба швидко.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини