Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 31 жовтня до 8:00 1 листопада 2018 року.

МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі та 2 випадки виявлення боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій постраждало 2 особи.
Хід ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка пов’язана із пожежею та подальшою детонацією боєприпасів на території 6-го арсеналу в смт Дружба Ічнянського району:
Протягом доби продовжувались заходи з ліквідації надзвичайної ситуації.
Заявок до піротехнічних підрозділів за добу не надходило. Вилучено 1339 вибухонебезпечний предмет. Всього з початку робіт відпрацьовано – 301 заявку, вилучено 23630 вибухонебезпечних предметів.
Робочими групами проводилися комісійні обстеження житлових будинків, споруд, об’єктів соціальної сфери та життєзабезпечення (обстежено 9012 об'єктів із 9713 (92,7 %). За результатами обстежень визначено такими, що зруйновані - 4 будинки, пошкоджені - 291 будинок, квартири та інші капітальні споруди (не підлягають відновленню 16 будинків) у 25 населених пунктах. Продовжуються роботи з відновлення пошкоджених будівель.
В Ічнянській центральній районній лікарні перебуває 21 особа, з них 7 дітей. Питання повернення цих осіб буде опрацьовано після відновлення їх помешкань.
Системи життєзабезпечення Ічнянського району працюють у штатному режимі.
До проведення робіт залучено зведений піротехнічний загін ДСНС України загальною чисельністю 150 чоловік особового складу та 50 одиниць техніки.
Інші служби переведені на повсякденний режим функціонування.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2 (за інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області):
- в м.Чернігові на перехресті вулиць О.Міхнюка та Шевченка о 23 год. 43 хв. 30 жовтня водій автомобіля "Peugeot 206" здійснив зіткнення з автомобілем "Daewoo Lanos". Внаслідок пригоди пасажир автомобіля "Peugeot 206" отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Чернігівської міської лікарні №1;
- на 136 км автодороги Київ-Суми-Юнаківка Прилуцького району близько 01 год. 20 хв. 31 жовтня водій автомобіля "Volkswagen Golf" заснув за кермом та здійснив наїзд на острівець безпеки кругового руху. Внаслідок пригоди водій отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Прилуцької центральної міської лікарні.
Пожежі – 4, з них 3 пожежі в житловому секторі та 1 пожежа на транспорті.
Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни – 2:
- біля с. Полова Прилуцького району на відкритій території о 14 год. 30 хв. 31 жовтня виявлено артилерійський снаряд калібру 45 мм часів Другої світової війни. Знищення даного вибухонебезпечного предмету планується здійснити 1 листопада групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області;
- на відкритій території біля смт Ріпки о 16 год. 31 жовтня виявлено артилерійський снаряд калібру 122 мм часів Другої світової війни. Знищення даного вибухонебезпечного предмету планується здійснити 1 листопада групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області.
Інші повідомлення:
В селах Калитянське, Омелянів та Привітне, Козелецького району, станом на 18 год. 00 хв. 31 жовтня газопостачання, відновлено в повному обсязі.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 31 жовтня до 20 години 01 листопада очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів, вночі та вранці слабкий туман. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура вночі 3-8º тепла, вдень 10-15º тепла.
По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів, вночі та вранці слабкий туман. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура вночі 5-7º тепла, вдень 12-14º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:05
Протягом минулої доби зареєстровано 2 дорожньо-транспортні пригоди внаслідок яких 2 особи постраждали.

29 серпня: цей день в Україні і світі 09:46
ДЕНЬ 1283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1283 RUSSIAN AGRESSION
Визначено форми організації освітнього процесу на 2025/2026 навчальний рік 16:45
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу у закладах освіти міста Чернігова у 2025/2026 навчальному році.
На Чернігівщині браконьєри бреднем незаконно наловили риби на понад 188 тис.грн 12:54
26 серпня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.
На Чернігівщині набрав законної сили вирок трьом військовослужбовцям рф за злочини проти цивільної жінки 11:40
Прокуратура відстояла в апеляції вирок трьом військовослужбовцям рф, які незаконно затримали місцеву жительку та вчинили дії сексуального характеру