Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 12:39:40

У Чернігові люди перекрили дорогу через зведення нової заправки

25.07.2012   11:18Агенцiя

У Чернігові люди перекрили дорогу через зведення нової заправки. Мітингарів обурило місце розташування майбутньої АЗС – десять метрів до найближчих будинків.

Активістів підтримують і контролюючі органи. За висновками державного архітектурного контролю, новобудові присвоєно 4-й рівень небезпеки. До того ж, усього за 200 метрів від майбутньої заправки – берег Десни.
Ось так протягом десяти хвилин мешканці одного із районів на околиці Чернігова вимагали у чиновників зупинити будівництво заправки під їхніми вікнами.

Учасник акції: “Це як попереджуванльна акція. Ми зупинили транспорт на кілька хвилин. Але якщо влада нас не почує і далі будуватиме АЗС ми перекриємо рух по-справжньому”.

Лідія Ліневич розповідає, паркан за яким ведеться будівництво, виник буквально за одну ніч і, запевняє, незаконно. Адже тепер цією дорого ані пройти, ані проїхати.

Лідія Ліневич: “От сколько – семь метров. Не проехать не машине не скорой. У меня маленький ребенок он часто болеет”.

Підтримують активістів й інспектори будівельного контролю.

Михайло Щерба, в. о. начальника інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю в області: “До цієї категорії відносяться об’єкти СС-2 і СС-3. Це клас відповідальності. От четверта категорія у нас цей об’єкт. Тобто кількість осіб, які можуть постраждати – це 300 – 400 осіб”.

Натомість забудовник і депутат міської ради Наталія Осіковська каже, усі відповідні дозволи на будівництво має.

Наталія Осіковська, керівник підприємства-замовника будівництва: “Как показывает опыт Европы всех стран. Тоесть на сегодняшний день на столько зжато строительство на малых площадях розмещаются об’єкти инфраструктури”.

На захист забудовниці виступають і в управлінні архітектури та містобудування. За словами чиновників, новобудова за планом відповідає усім стандартам

Петро Гребень, заступник начальника чернігівського міського управління архітектури та містобудування: “По нормам там есть это самое противопожарные растояния от обьектов зависят они от типа АЗС и от мощности: малая, средняя и большая. Я так понимаю она подавала ее как среднюю. Три резервуара подземных и согласно до житловых и приватних домов сорок метров”.

Люди схвильовані також і тим, що лише за 200 метрів від майбутньої АЗС – берег Десни. Втім, міські екологи порушенням це не вважають. Тож активісти сподіваються лише на прокуратуру, яка вже почала перевірку законності будівництва.

Натіля Тягнирядно, Андрій Лісун, Чернігів, “5 канал”.

Останні новини Чернігівщини

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

3 березня: цей день в Україні і світі

3 березня: цей день в Україні і світі 09:28

3 березня відзначають Всесвітній день дикої природи, Міжнародний день письменника, Всесвітній день слуху, Міжнародний день ірландського віскі.

 Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій

Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47

Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.