Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 17:11:25

У Чернігові люди перекрили дорогу через зведення нової заправки

25.07.2012   11:18Агенцiя

У Чернігові люди перекрили дорогу через зведення нової заправки. Мітингарів обурило місце розташування майбутньої АЗС – десять метрів до найближчих будинків.

Активістів підтримують і контролюючі органи. За висновками державного архітектурного контролю, новобудові присвоєно 4-й рівень небезпеки. До того ж, усього за 200 метрів від майбутньої заправки – берег Десни.
Ось так протягом десяти хвилин мешканці одного із районів на околиці Чернігова вимагали у чиновників зупинити будівництво заправки під їхніми вікнами.

Учасник акції: “Це як попереджуванльна акція. Ми зупинили транспорт на кілька хвилин. Але якщо влада нас не почує і далі будуватиме АЗС ми перекриємо рух по-справжньому”.

Лідія Ліневич розповідає, паркан за яким ведеться будівництво, виник буквально за одну ніч і, запевняє, незаконно. Адже тепер цією дорого ані пройти, ані проїхати.

Лідія Ліневич: “От сколько – семь метров. Не проехать не машине не скорой. У меня маленький ребенок он часто болеет”.

Підтримують активістів й інспектори будівельного контролю.

Михайло Щерба, в. о. начальника інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю в області: “До цієї категорії відносяться об’єкти СС-2 і СС-3. Це клас відповідальності. От четверта категорія у нас цей об’єкт. Тобто кількість осіб, які можуть постраждати – це 300 – 400 осіб”.

Натомість забудовник і депутат міської ради Наталія Осіковська каже, усі відповідні дозволи на будівництво має.

Наталія Осіковська, керівник підприємства-замовника будівництва: “Как показывает опыт Европы всех стран. Тоесть на сегодняшний день на столько зжато строительство на малых площадях розмещаются об’єкти инфраструктури”.

На захист забудовниці виступають і в управлінні архітектури та містобудування. За словами чиновників, новобудова за планом відповідає усім стандартам

Петро Гребень, заступник начальника чернігівського міського управління архітектури та містобудування: “По нормам там есть это самое противопожарные растояния от обьектов зависят они от типа АЗС и от мощности: малая, средняя и большая. Я так понимаю она подавала ее как среднюю. Три резервуара подземных и согласно до житловых и приватних домов сорок метров”.

Люди схвильовані також і тим, що лише за 200 метрів від майбутньої АЗС – берег Десни. Втім, міські екологи порушенням це не вважають. Тож активісти сподіваються лише на прокуратуру, яка вже почала перевірку законності будівництва.

Натіля Тягнирядно, Андрій Лісун, Чернігів, “5 канал”.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини