Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 березня, 06:37:24

Поліція розшукала 86-річну бабусю-грибницю, яка загубилася у лісі поблизу Новгорода-Сіверського

31.10.2018   08:07

Поліція за підтримки рятувальників та громадськості розшукала літню жінку, яка пішла по гриби та заблукала у лісі.

Після отримання повідомлення про зникнення бабусі до її пошуків негайно приступили правоохоронці Новгород-Сіверського відділу поліції, рятувальники, лісники та кінологи із пошуковими собаками. Розшук тривав усю ніч. Зранку 29 жовтня бабусю знайшли.

З початку жовтня на Чернігівщині це вже не перший випадок, коли проводилися пошуки (успішні) зниклих грибників. Все закінчилося добре, але щоразу до пошуків залучалася чимала кількість поліцейських, нацгвардійців і рятувальників, які могли б у цей час займатися вирішенням більш серйозних задач. 

Поліція завжди готова прийти на допомогу громадянам, але для чого піддавати своє життя і здоров'я небезпеці, якщо виконання елементарних правил безпеки здатне зберегти ваш спокій і ваших родичів.

Бережіть себе.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

11 березня: цей день в Україні і світі

11 березня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини