Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 02:09:50

Працівники ПриватБанку провели захоплюючу екскурсію для чернігівських школярів

27.10.2018   13:52

Нещодавно школярі Чернігівського коледжу побували на екскурсії в одному із кращих відділень ПриватБанку в Чернігові.

Під час екскурсії діти ознайомилися з роботою банківських працівників різних професій, дізналися про виникнення перших грошей, про пластикові карти та їх застосування в житті, навчилися самостійно користуватися терміналами та банкоматами.

“Гідом” учнівської екскурсії по банку був керівник “Деснянського” відділення Чернігівського РУ ПриватБанку Павло Скатерний. Він розповів, що робота зі школярами є не тільки приємною, а й доволі відповідальною. “Ми прекрасно розуміємо, що повинні активно працювати з молоддю, адже, показуючи їм основні принципи роботи банківської системи та економіки в цілому, виховуємо в них свідоме ставлення до грошей, вчимо самостійності у користуванні банківськими продуктами та показуємо можливості заощадження та збереження власних коштів, а також грамотному плануванню витрат”, - зазначив Павло Скатерний.

Юні клієнти почули історію про найпопулярніші грошові купюри світу, а також дізналися, як зберегти та примножити власні кошти, зокрема - як за допомогою планшетів та терміналів можна самостійно підключити чи змінити умови “Скарбнички”.

ПриватБанк на Чернігівщині реалізовує найрізноманітніші навчально-виховні програми для молоді: Бізнес-Школа від ЮніорБанку, навчально-розвиваючі тренінги для студентів та учнів, екскурсії, квести, можливість проходження онлайн-практики, олімпіади тощо.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини