Дружина Президента взяла участь у відкритті проекту "Арсенал Ідей. Чернігів"
Від сьогодні у Чернігові в Обласному молодіжному центрі діє освітня платформа, яка поєднує в собі інтерактивний простір, мистецтво, науку та інновації, — «Арсенал Ідей».
![](/uploads/22631-m.jpg)
Цей проект реалізується в різних містах України у співпраці соціальної програми Марини Порошенко, Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» та Національного комплексу «Мистецький Арсенал».
Мистецькі твори та інсталяції створені провідними українськими художниками, які співпрацюють з проектом.
Під час візиту на Чернігівщину Марина Порошенко у супроводі виконуючої обов’язки голови ОДА Юлії Свириденко та Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка взяла участь у відкритті принципово нового для області дитячого простору.
— Приємно, що Чернігів долучився до переліку міст, що мають такі інтерактивні освітні майданчики. Вони вже працюють у Житомирі, Львові, Харкові та Мелітополі. Цей освітній простір відкритий для кожної дитини. Дуже важливо, що «Арсенал Ідей» доступний і для дітей з особливими потребами. Тут, незалежно від зовнішніх проявів чи внутрішнього потенціалу, всі діти можуть розвиватися, здобувати знання та вивчати нові програми, — наголосила Перша леді.
Дружина Президента подякувала обласній та місцевій владі, Обласному молодіжному центру за підтримку в реалізації зазначеної ініціативи. Адже участь у проекті «Арсенал Ідей» допоможе дітям та підліткам навчатися вільному обміну думками, формувати спільні підходи до вирішення актуальних завдань, творчих і наукових пошуків, стимулювати креативність, інтерес до інновацій та волонтерства.
— Ми багато сьогодні говорили про інклюзивну освіту в школах, дитсадках. Реалізація такого проекту (навчання в позашкільний час) — це наступний щабель розвитку інклюзії в Україні. Переконана, що «Арсенал Ідей» дасть поштовх новим соціальним проектам на Чернігівщині, — зазначила Юлія Свириденко.
Участь у заході також взяли представник Державного Департаменту США Шеріл Бистрянські, народний депутат України Сергій Березенко, керівники профільних управлінь області та міста.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.