Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 7 липня, 05:45:15

Конкурсна комісія схвалила громадські проекти на 2019 рік

26.10.2018   10:45Агенцiя

Проектні заявки інститутів громадянського суспільства погоджені на першому етапі конкурсу з визначення програм, проектів, заходів, що частково фінансуватимуться коштом обласного бюджету наступного року.

Відповідне рішення прийняла конкурсна комісія на засіданні 25 жовтня.

Загалом цьогоріч надійшло 6 пропозицій від 5 громадських організацій.

Так, два проекти на конкурс подав ІГС «Чернігів Європейський». Обидві заявки передбачають проведення соціологічного дослідження. Перша – вивчення громадської думки з актуальних питань соціально-політичних проблем Чернігівщини, друга стосується проведення аналізу такого негативного явища як домашнє насильство. Зазначені проекти розроблені за участі науковців ЧНТУ.

ГО «Громадський центр «ЧАС» запропонувала провести оцінку ефективності використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ за 2016-2018 роки.

Спілка жінок Чернігівщини підготувала проект «Розширення можливостей жінок у прийнятті рішень – успішна децентралізація влади». Головна мета цієї конкурсної пропозиції – підвищення громадської активності жінок, розширення їх можливостей у прийнятті та реалізації рішень щодо дієвості об’єднаних територіальних громад у період реформи децентралізації влади.

Ще дві заявки присвячені популяризації сучасної літератури та читанню української книги, а також патріотичному вихованню молоді, пропаганді родинних цінностей, традицій серед громад Чернігівської області. Це проект «Поетична платформа «Світ жіночими очима», розроблений Прилуцькою міською організацією професійної спілки працівників культури, та фестиваль «Літературні родинні читання «Словограй», ініційований громадською організацією «Центр «Апельсин».

Наступне засідання конкурсної комісії заплановано на листопад. Тоді відбудуться другий і третій етапи конкурсу: відкритий захист проектів та їх індивідуальне оцінювання членами комісії. А також формування рейтингу конкурсних пропозицій, відповідно до якого згодом визначатимуться переможці.

До речі, двоє учасників засідання заявили про наявність у них конфлікту інтересів щодо оцінювання поданих проектів та вийшли зі складу конкурсної комісії, аби не порушувати вимоги антикорупційного законодавства.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа»

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42

Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини