Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 січня, 18:20:32

Оперативна інформація щодо ліквідації пожежі торфовищ на Чернігівщині

25.10.2018   11:34Агенцiя

На Чернігівщині вогнеборцями Управління ДСНС України у Чернігівській області, а також залученими підрозділами ДСНС України у м. Києві, Київській і Сумській областях здійснюються заходи з ліквідації горіння окремих осередків торфу.

Упродовж минулої доби ліквідовано горіння торфу на загальній площі 2,4 га поблизу сіл Займище та Заріччя Сновського та села Данівка Козелецького районів.

На гасіння залучено 111 чоловік та 37 одиниць спеціальної та допоміжної техніки. Від ДСНС України ліквідовують наслідки загорянь 107 чоловік особового складу та 33 одиниці техніки.

Органами влади на місцях залучено 4 співробітника та 4 трактора з ємностями для підвозу води на цілі пожежогасіння та плугами для створення мінералізованих смуг.

Гасіння триває.
 

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини