Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 липня, 10:19:27

Осінні заходи з прибирання та благоустрою Прилук

25.10.2018   10:49

Відповідно до розпорядження міського голови з 23 жовтня по 30 листопада у місті проводиться місячник з благоустрою та санітарної очистки.

Розпорядженням міського голови утворено штаб по проведенню місячника, який очолив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Руслан Котляр. Під час місячника будуть проведені заходи на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.10.2010 № 777р «Деякі питання проведення акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою території населених пунктів».

Суб'єктам господарської діяльності незалежно від форм власності та мешканцям необхідно виконати прибирання власних, прилеглих та закріплених територій, а також забезпечити вивезення сміття на полігон твердих побутових відходів (сміттєзвалище).

На час проведення місячника сміттєзвалище приймає відходи безоплатно, окрім залишків будівельного та промислового виробництва.

Сьогодні, 23 жовтня, розпочав свою роботу штаб з проведення місячника, на який були запрошені керівники установ, підприємств та організацій міста Прилуки.

Міський голова Ольга Попенко звернулася з проханням до керівників, щоб допомогли у прибиранні не лише своїх та прилеглих, а й територій загального користування.

На засідання були розглянуті питання стосовно проведення місячника та вжиття заходів щодо прибирання території міста також мешканцями і суб'єктами господарювання.

Заступник міського голови Руслан Котляр попросив присутніх керівників та голів комітетів самоорганізації населення звертатися до комунального підприємства «Послуга» щодо встановлення контейнерів для сміття.

У ході засідання були поставлені завдання структурним підрозділам виконавчого комітету міської ради та комунальним підприємствам міста.

Головний спеціаліст санітарно-екологічного контролю управління з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи міської ради Андрій Бойченко звернув увагу присутніх, що перед початком робіт, питання вивезення зібраного сміття обов’язково завчасно узгоджувати із КП «Послуга». На сьогодні відправлені листи на підприємства, організації та установи міста із пропозиціями для участі у заходах з прибирання міста.

Наведення чистоти і порядку - це ознака нашої внутрішньої культури та громадської відповідальності.

Мешканці Прилук, пропонуємо вам долучитися до прибирання. Зробимо наше місто чистим та ошатним.


Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:11

6 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Користуйтеся електронними сервісами у спілкуванні з податковою

Користуйтеся електронними сервісами у спілкуванні з податковою 10:01

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області нагадують, що наразі здійснення прийому відвідувачів у Центрах обслуговування платників відбувається за наступним графіком:

Допомога по частковому безробіттю – програма, яка реально працює

Допомога по частковому безробіттю – програма, яка реально працює 09:47

А віднедавна нею активно користуються й фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників.

На кордоні вилучили набої до травматичної зброї

На кордоні вилучили набої до травматичної зброї 08:38

Днями, в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» оформлявся на виїзд з України легковий автомобіль «RANGE ROVER», під керуванням 34-річного громадянина України.