Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 02:08:40

Де і як перевіряються водолічильники

24.07.2012   13:33

До державного підприємства "Чернігівстандартметрологія" надходять запитання: як і де можна перевірити лічильники холодної та гарячої води і чи можна це зробити безпосередньо на нашому підприємстві "Чернігівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології і сертифікації".

На запитання відповідає головний метролог - начальник відділу повірки і метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки теплотехнічних та оптико-хімічних величин Наталія Іларіонова.

Державне підприємство "Чернігівстандартметрологія" не має своєї повірочної проливної установки. Тому для повірки квартирних лічильників води був створений контрольно-повірочний пункт на підприємстві ТОВ "Водосервіс плюс" (наказ №411/67 від 30 жовтня 2009р.).
Атестоване робоче місце державного повірника знаходиться на цьому контрольно-повірочному пункті, де і проводиться державна повірка лічильників води на установці, яка належить ТОВ "Водосервіс плюс".

 Фінансові розрахунки між двома підприємствами регламентовано договором № 29 від 12 січня 2011 р. . В п.2.1 цього договору наведено: "Вартість робіт визначається згідно із затвердженим "Переліком засобів вимірювальної техніки, що повіряються ДП "Чернігівстандартметрологія", в якому зафіксована вартість повірки засобів вимірювальної техніки."

Отже, вартість державної повірки лічильника води, згідно з "Переліком…", входить у загальний рахунок, який містить в собі вартість робіт наданих ТОВ "Водосервіс плюс".

Інформацію щодо складових загального рахунку можна отримати у ТОВ "Водосервіс плюс".
Прийом лічильників води здійснюється за місцем проведення повірки: м. Чернігів, вул. Бєлова,2, ТОВ "Водосервіс плюс".

Державне підприємство "Чернігівстандартметрологія" також проводить повірку лічильників тепла на контрольно-повірочному пункті на підприємстві ПАТ Облтеплокомуненерго (наказ №364 від 26 листопада 2007 р., договір №1021/329 від 9 серпня 2011 р.).

Причини створення контрольно-повірочного пункту і механізм розрахунків аналогічні, як для лічильників води.

 Державне підприємство "Чернігівстандартметрологія" не має технічної можливості повіряти всі типи лічильників тепла . Їх кількість обмежена типом перетворювача витратно-складової частини, через яку протікає теплоносій теплообмінного контуру і яка виробляє вихідний сигнал, що є функцією об'єму, маси чи масової витрати теплоносія.

Лічильники тепла з крильчастим перетворювачем витрати та ультразвукові лічильники тепла типу СВТУ (виробник: фірма "Семпал", м.Київ) фахівець державного підприємства "Чернігівстандартметрологія" повіряє на контрольно-повірочному пункті підприємства ПАТ Облтеплокомененерго за адресою: м.Чернігів , 50 років ВЛКСМ,7.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50

Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.

На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39

У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.

На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47

Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.

Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35

26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини