Онкологи та благодійники передали медикаменти ічнянцям
Страшні вибухи, які сталися під Ічнею на території військового складу, мобілізували всю громаду.
Серед них – і медики Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, які разом з адміністрацією Благодійного фонду сприяння розвитку онкодиспансеру прийняли спільне рішення про допомогу постраждалим від надзвичайної ситуації.
Як зазначила директор Фонду Наталія Петрук, на потребу Ічнянській районній лікарні були направлені медикаменти першої допомоги, перев’язувальний матеріал, кардіологічні та заспокійливі препарати, розчини для інфузій тощо.
За словами головного лікаря онкодиспансеру Валерія Зуба, трагедію, яка сталася в Ічнянському районі, кожен із членів колективу прийняв як особисту. Отже, онкологи без вагань прийняли рішення надати посильну медичну допомогу.
КЛПЗ "Чернігівський обласний онкологічний диспансер"
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression