Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 10:48:19

Комунальне підприємство "Деснянське" обслуговує 556 будинків у місті

23.10.2018   09:07

Звіт про діяльність комунального підприємства "Деснянське" заслухали 22 жовтня на ранковій нараді у мерії.

За словами керівника КП Віктора Пригари, підприємсво надає послуги 556 будинкам, обслуговує 614 тис метрів квадратних прибудинкової території.

За 9 місяців поточного року підприємство надало послуг на 26,12 млн грн.  Заборгованість за надані послуги з утримання житла станом на 1 жовтня ц.р. складає 7,34 млн грн, з них 6,2 млн грн - це борги населення, ще 620 тис. грн поточна заборгованість із субсидій.

На підприємстві працює 230 чоловік.

Керівник КП "Деснянське" пояснив складові тарифу - тобто які конкретно послуги надає підприємство. Для прикладу, більше 25% у  структурі тарифу становить поточний ремонт.

З початку року вивезено 45 тис. метрів квадратних сміття. Цього року облаштовано 4 криті майданчики для сортування сміття, ще 2 з'являться до кінці року.

На підприємстві працює аварійна служба, яка оперативно надає послуги у разі звернень громадян.

Власними силами КП "Деснянське" також оновлює техніку - вже стали до роботи відремонтовані спецавтомобілі, трактори та автокран.

Комунальне підприємство також відповідає за ремонт та технічне обслуговування мереж. Цього року виконано поточний ремонт внутрішньобудинкових систем холодного та гарячого водопостачання, водовідведення та центрального опалення: замінено 2163 метрів  окремих ділянок трубопроводів.

Внаслідок повені влітку ц.р. пошкоджень зазнали деякі будинки на підвідомчій КП "Деснянське" території. Відтак підприємство ремонтувало будинки своїми силами або спільно із власниками будівель.

За 9 місяців 2018 року підприємство отримало прибуток на рівні 2,4 млн грн (для порівняння, у відповідний період 2017 року збитки сягнули більш як 600 тис. грн).

Заробітна плата працівників підприємства залишається на рівні мінімальної або трохи вище. З іншого боку, на підприємстві працює велика кількість робітників віком 55-65 років.

"Потрібно думати, як підвищити заробтну плату працівників. Вже зараз планувати відповідний бюджет на наступний рік", - зазначив міський голова Владислав Атрошенко і доручив порівняти стан оплати праці у комунальному господарстві Чернігова з Сумами, Житомиром, Полтавою, Вінницею та Києвом.

До речі, КП "Деснянське" вже налаштувалось до роботи у холоди, підготувавши всю необхідну техніку до осінньо-зимового періоду.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.