Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 лютого, 08:49:21

Міський голова відсторонив від роботи керівника КП "Центральний парк культури і відпочинку"

22.10.2018   11:18

Минулого тижня міський голова Владислав Атрошенко доручив юридичному відділу міської ради та фонду комунального майна з’ясувати, яким чином частина об'єктів Центрального міського парку потрапила у приватну власність.

Володимир Хольченков

Володимир Хольченков

Нагадаємо, у газеті «Весть» від 11 жовтня оприлюднені дані журналістського розслідування. У документах, на які посилаються журналісти, вказується, що частина приміщень Літнього театру опинились у власності приватної компанії.

Керівник юридичного відділу міської ради Роман Миколаєнко доповів, що за підсумками вивчення документів зафіксовано факти можливого перевищення повноважень з боку керівника КП "Центральний парк культури та відпочинку" Володимира Хольченкова. Перевірка виявила, що дійсно площа комунального майна у міському парку зменшилась: була відчужена в приватну власність. Чому так сталось, керівник міського парку чітко пояснити не зміг, посилаючись на необхідність провести зустріч з представниками інвестора - фірми, яка стала власником частини приміщень Літнього театру.

Для проведення повного неупередженого розслідування Владислав Атрошенко прийняв рішення відсторонити від посади керівника КП "Центральний парк культури та відпочинку" терміном на 1 місяць.

"Мета - вияснити, яким чином частина комунального майна стала приватним. І повернути у власність громади", - наголосив міський голова.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 лютого в області зафіксовано 132 нових випадки COVID-19.

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків 16:54

В області за третій день вакцинальної компанії проти COVID-19, щеплення отримали ще 60 медичних працівників.

Чернігівщина прийняла бюджет-2021

Чернігівщина прийняла бюджет-2021 15:25

“За” головний кошторис проголосували 38 депутатів.

Проведено літературно-музичний вечір

Проведено літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…" 15:04

Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка підготували і провели літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…".

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності 14:47

Обласним центром соціальних служб 25 лютого на щорічній нараді з директорами центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг у 2020 році та визначені пріоритетні напрямки діяльності на 2021 рік.