Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 березня, 07:00:54

За рік кількість клієнтів "Чернігівгаз Збуту" збільшилася майже на 1,2 тисячу

22.10.2018   10:29Агенцiя

Впродовж року клієнтська база ТОВ «Чернігівгаз Збут» поповнилася 1191 особовим рахунком. Станом на 1 жовтня 2018 року у компанії загальна кількість побутових споживачів газу досягла 356,5 тис. Крім того, «Чернігівгаз Збут» забезпечує енергоносієм понад 1,5 тис комерційних споживачів Чернігівської області.

Найбільший приріст клієнтської бази спостерігається в м. Чернігові та прилеглому районі – 761 споживач, а також в Ніжині – 156 клієнтів. В першу чергу це пов`язано з активною забудовою цих населених пунктів. Натомість в Новгород-Сіверському, Семенівському, Борзнянському, Куликівському та Ріпкинському районах з’явилось по 2-3 нових користувачів газу.

«Абонентська база перебуває у постійному русі. Разом з відкриттям нових рахунків, йде ліквідація вже існуючих. На це впливає декілька чинників – вимоги нового законодавства, перехід домогосподарств з побутового на комерційне споживання, відключення від газопостачання безхозних та зруйнованих будинків, помилково відкриті рахунки, тощо. Таким чином за останній рік було закрито близько 600 особових рахунків», - повідомив директор «Чернігівгаз Збуту» Іван Луста.

Наприклад, згідно Правил постачання природного газу, які діють з 2015 року, за однією поштовою адресою, навіть якщо майно поділено на декілька власників, має бути закріплений лише один особовий рахунок.
Наразі більша частина поставок газу «Чернігівгаз Збуту» припадає на побутових споживачів. За словами директора компанії Івана Лусти, саме ця категорія є найбільш проблемною і трудомісткою.

«Обслуговування населення вимагає від нас щоденного прийому клієнтів та опрацювання звернень, видачі довідок, друку та доставки квитанцій, забезпечення роботи контакт-центру та інших дороговартісних сервісів. І все це за рахунок торговельної націнки не більше 2,5% від ціни закупівлі природного газу. Крім того, ситуацію обтяжує низька платіжна дисципліна та велика кількість отримувачів пільг та субсидій», - розказав керівник.

Для спрощення взаємодії з клієнтами та оперативного вирішення проблемних питань, фахівці ТОВ «Чернігівгаз Збут» продовжують оптимізувати систему обслуговування за допомогою нових каналів дистанційного зв`язку - контакт-центру, особистого кабінету на сайті 104.ua та розширення спектру платіжних онлайн-систем. З останніх нововведень слід відзначити запуск мобільного додатку для смартфонів 104 Mobile.


ТОВ «Чернігівгаз Збут»

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.