Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 20:29:07

Перевізників треба контролювати, як і самих "контролерів"

22.10.2018   09:53

Перевізників, які працюють на транспортних маршрутах Чернігова, варто прискіпливо перевірити на предмет дотримання Правил перевезення пасажирів, а контролерів з управління транспорту Чернігівської міської ради самих треба перевіряти на предмет корупції та лобізму інтересів перевізників. У цьому переконані активісти формації «С14». Нещодавно активісти спостерігали за роботою контролерів і зробили невтішні висновки щодо них.

Представники управління транспорту Чернігівської міської ради планово «відпрацьовували» на предмет порушень міський маршрут № 44. Проконтролювати роботу контролерів взялись громадські активісти з формації «С14», які раніше вже перевіряли міський пасажирський транспорт і зафіксували у відповідних актах численні порушення з боку перевізників.

Під час останньої перевірки на маршруті № 44 були виявленні численні порушення Правил перевезення пасажирів. З основних – неналежний санітарний стан салонів маршрутних таксі, неформений брудний одяг водіїв, відсутність відомостей про перевізника, відсутність інформації про проїзд для пільгових категорій пасажирів. В багатьох маршрутках брудні та порвані сидіння, а в деяких двері, заклеєні скотчем, що ставить під сумнів належний технічний стан самої маршрутки.

Все це мали фіксувати представники управління транспорту ЧМР у відповідних актах. Активісти готові були виступити в якості свідків та підписатись під кожним порушенням. Одначе, представники контролюючого органу всі вказані порушення фіксували не в спеціальних актах, а в блокнотиках. На запитання чому фіксація порушень відбувається з порушеннями представники транспортного управління відповів «Потому что! Так надо».

Після подібного роду перевірок більше не виникає жодних питань щодо стану маршрутних таксі і неадекватних водіїв на маршрутах. Одначе, напрошуються питання компетентності чиновників, яких утримують коштом платників податків. Про яке підвищення вартості проїзду може йти мова, коли перевізниками не виконуються елементарні Правила перевезення пасажирів, а управління транспорту впритул не бачить численних порушень?

 
За інформацією формації «С14»

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року