Акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти." проходять у школах Чернігівщини
19 жовтня співробітники Корюківського районного сектору та Бахмацького районного відділу У ДСНС України у Чернігівській області організували та провели цікавий захід для учнів загальноосвітніх шкіл міст Корюківка та Бахмач.
Під час проведення масово-роз'яснювального заходу рятувальники нагадали дітям про дотримання ними правил безпечної поведінки та набуття навичок дій у разі виникнення надзвичайних подій різного характеру.
Фахівці розповіли про найбільш резонансні пожежі, роботу аварійно-рятувальних підрозділів при ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, надзвичайних подій різного характеру. Діти ознайомилися з будовою і технічними можливостями пожежного автомобіля, побачили спеціальний одяг та спорядження, котре застосовують у своїй діяльності надзвичайники. Дітвора також мала чудову нагоду спостерігати та навіть взяти безпосередню участь у гасінні умовного загорання. В ході проведення громадської акції діти отримали від фахівців служби з надзвичайних ситуацій багато корисної інформації.
Представники задіяних екстрених служб району також розповідали учнівській молоді заходи безпеки, методи надання невідкладної медичної допомоги постраждалим, правила дорожнього руху, правила безпечного поводження з газовими приладами. Крім того, усім учасникам заходу вручили застережливі тематичні пам'ятки та листівки.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.