Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 травня, 12:31:17

Відбулася інформаційна зустріч "Співпраця з друзями Анонімних Алкоголіків"

19.10.2018   10:42Агенцiя

Нещодавно в Чернігівському міському центрі соціальних служб для сім'ї дітей та молоді відбулася інформаційна зустріч «Співпраця з друзями Анонімних Алкоголіків».

З волонтерами ГО «Український Центр обслуговування Анонімних Алкоголіків» та організації родичів алкоголіків Ал-Анон спілкувалися  директор міського центрі соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Людмила Мазур та психолог Олена Олексієнко, головні спеціалісти  Управління охорони здоров’я облдержадміністрації з медичної психології/ психотерапії Валентина Шеховцова та з санології Ірина Ейсимонт, спеціаліст служби у справах дітей Новозаводської у м. Чернігові ради Наталія Бондаренко, а також представники духовенства та ЗМІ.

На зустрічі йшла мова про Програму Анонімних Алкоголіків (АА) 12 Кроків, про історію створення всесвітнього руху, його розвиток у світі, Україні та області, про те, як мільйони людей, одужуючи за програмою «12 Кроків», не просто долають потяг до спиртного, а повертаються до повноцінного життя.

Члени спільноти створили свій сайт (www.aa.org.ua), на якому можна знайти відповіді на питання, які найчастіше виникають у новачків в АА. Представник організації Ал-Анон розповіла про зустрічі, що проводяться  для родичів алкоголіків та їх адаптації в суспільстві.

Присутні на зустрічі ділились досвідом по співпраці з АА, обговорили проблемні питання та домовилися про подальшу співпрацю.


Прес-служба Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини