Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 16:56:58

Аварійно-ремонтні та планові роботи КП "Чернігівводоканал"

19.10.2018   10:39

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на водопроводі Д=50мм (заміна засувки Д=50мм) за адресою : вулиця Буденого № 13 в с. Старий Білоус. 19.10.2018 року з 09:30 – 13:30 буде відсутнє водопостачання: - приватні житлові будинки по вулиці Буденого - с. Старий Білоус.

Буде організовано підвіз питної води.

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на водопроводі Д=100мм (заміна крану Д=20мм) за адресою : вулиця Іллінська № 52

19.10.2018 року з 09:30 – 13:30 буде відсутнє водопостачання приватні житлові будинки по вулиці:
- Іллінська,
- Углицького.

Буде організовано підвіз питної води.

У зв’язку з аварійно – профілактичними роботами (промивка водопроводу Д= 100 мм ) по вулиці Шраги

19.10.2018 року з 08:30 – 15:30 буде спостерігатися зниження тиску та поява осаду у воді :

Приватні житлові будинки по вулиці Шраги;
Багатоквартирний житловий будинок по вулиці Шраги, 4, Блюз (Кафе).
Буде відкрито пожежний гідрант на перехресті вулиць І. Шраги кут вулиці Савчука.

Буде організовано підвіз питної води.


КП "Чернігівводоканал"

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.