Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 квітня, 12:14:32

"Хода за свободу" в Чернігові. ВІДЕО

19.10.2018   09:27Агенцiя

Її учасники одягнулися в чорне, розкрили чорні парасольки і мовчки пройшлися центром міста, щоб привернути увагу до проблем людей, які потрапили у рабство. Всесвітня мирна акція «Хода за свободу» проводиться п’ятий рік поспіль в Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

В’ячеслав Голуб, заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації: «Ми маємо реальні факти торгівлі людьми навіть на Чернігівщині. Із 2013 офіційно встановлено 37 статусів осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Приблизно половина з них – це люди, які постраждали від трудової експлуатації, майже половина – це сексуальна експлуатація. Тому Чернігів сьогодні долучається до всеукраїнської і загальноєвропейської акції «Хода за свободу» Небайдужі громадяни збираються тут, в центрі Чернігова, і пройдуть мовчазною мирною ходою, яка символізувати е крок за кроком подолання цього ганебного явища. Це про свободу, свободу пересування, свободу дій, ніщо не може обмежувати людину і робити з неї товар».
 
Наталія Кулікова, керівник проектів ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини»: «Того року до цієї ходи доєдналося 50 країн світу, цього року планується основним організатором – міжнародною організацією «А21» близько 400 країн. Ми дуже сподіваємося на те, що коли молоді люди, Які сьогодні є студентами, закінчать вищі навчальні заклади і будуть шукати роботу , вони більш уважніше і пильніше придивлятимуться до цих вакансій, вони будуть перевіряти документи, вони будуть перевіряти фірми, і вони не погодяться на нелегальне працевлаштування ані в Україні, а ні за кордоном. Ця акція на них і зосереджена, адже вони – наше майбутнє».


Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.

Минай (Ужгород) – Десна (Чернігів) 3:1

Минай (Ужгород) – Десна (Чернігів) 3:1 16:05

Голи: Нурієв, 23 (з пенальті), 39, Пиняшко, 50 – Імереков, 56.