Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 04:01:16

Проведено оцінювання результатів службової діяльності державних службовців апарату Господарського суду Чернігівської області

19.10.2018   08:21Агенцiя

У жовтні 2018 року у Господарському суді Чернігівської області проведено оцінювання результатів службової діяльності державних службовців апарату суду, які займають посади державної служби категорії «Б» і «В».

Оцінювання проведено у відповідності до статті 44 Закону України «Про державну службу»,  постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року №640 «Про затвердження Типового  порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців» та наказу Господарського суду Чернігівської області № 26-ОД від 05 жовтня 2018 року.

Метою проведення оцінювання є визначення якості виконання державними службовцями поставлених завдань, а також прийняття рішення щодо преміювання, планування їхньої кар'єри,  виявлення потреби у професійному навчанні.

Зазначене оцінювання проведено поетапно: визначено і переглянуто завдання та ключові показники державних службовців апарату суду; проведено з державними службовцями апарату суду оціночну співбесіду; визначено та затверджено результати оцінювання).

Оцінювання результатів службової діяльності державних службовців у суді пройшли 32 особи, які за результатами отримали оцінки «позитивно» та «відмінно».


За інформацією прес-секретаря суду

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини