Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 06:27:02

Поліція акцентує увагу на умовах зберігання цивільним населенням власної зброї та спецзасобів в зоні надзвичайної ситуації

17.10.2018   08:16

Для забезпечення публічної безпеки та порядку, протидії мародерству в 15 населених пунктах поблизу військових складів, де сталася надзвичайна подія, працюють посилені наряди поліції.

Правоохоронці здійснюють подворові обходи, патрулювання, перевірку пунктів прийому металобрухту, акцентують увагу на умови зберігання мисливської зброї та спецзасобів законними власниками.

Від моменту виникнення надзвичайної події 9 жовтня правоохоронці перевірили майже 2000 осіб, 900 транспортних засобів, що рухалися небезпечною територією.

Завдяки пильності нарядів поліцейські виявили чотирьох осіб, підозрюваних у вчиненні злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків.

Зупинили 16 транспортних засобів, водії яких перебували в стані алкогольного сп’яніння.

На правопорушників складені адміністративні матеріали за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Окрім цього, поліцейські перевірили півтори сотні власників зброї, які були евакуйовані та повернулись додому. Правоохоронці пересвідчувалися в належності умов зберігання зброї та спецзасобів, акцентуючи увагу господарів на неможливість доступу до них сторонніх осіб.

З метою недопущення вчинення правопорушень, задля підтримання публічної безпеки та порядку правоохоронці здійснили більше семи сотень перевірок домогосподарств в Ічнянському районі.

На даний час майже всі евакуйовані мешканці повернулися до своїх домівок, комунальниками організовано електропостачання, відновлено телефонний зв'язок, тривають роботи з повного відновлення газопостачання.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.