Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 21:58:39

Рятувальники Чернігівщини отримали допомогу від уряду Німеччини

16.10.2018   08:01

На фасаді Ічнянського районного відділу Управління ДСНС України к Чернігівській області відбулася передача сучасного обладнання для рятувальників ДСНС України від уряду Німеччини.

Участь у заході взяли директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації  ДСНС України Володимир Демчук, Керівник проекту “Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями” Крістіан Пошман та начальник Управління ДСНС України у Чернігівській області Роман Гордовий.

Рятувальники ДСНС України отримали 90 апаратів Drager та захисних масок до них, закуплених в рамках реалізації проекту “Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями”, що виконується Німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) на замовлення уряду Німеччини.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.