Чиновників підозрюють у заволодінні коштів на новому фонтані за 4 мільйони, який цьогоріч не зміг запрацювати
Поліція підозрює посадовців Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міськради в заволодінні грошей, які в 2016 році були виділені на будівництво світломузичного фонтану у Чернігові навпроти Мегацентру. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав активіст Олександр Гашпар.
![](/uploads/22501-m.jpg)
В рамках цього кримінального провадження Новозаводський райсуд м. Чернігова надав слідчим доступ до документів управління, в якому вже провели обшуки.
«Фонтан пропрацював недовго і цього літа він не працював жодного дня, оскільки під бетонною основою прорвалися труби подачі води. Роботи з будівництва цього фонтану проводила макіївська фірма ТОВ «Центрсервісбуд», яку, як і іншу макіївську фірму ТОВ «Спецсервіс АДС», що займалась будівництвом пункту перетримки тварин і зникла, не завершивши будівництво, привіз в Чернігів начальник Управління ЖКГ Чернігівської міськради Ярослав Куц. Адже будучи керівником Управління ЖКГ в м. Суми, усі підряди на ремонти в місті за негласними наказами Андрія Секлецова (був радником голови Сумської ОДА) отримували саме макіївські підрядники», – написав Гашпар.
Як повідомляло видання «Події і коментарі», у квітні цього року навколо водограю з’явився паркан. Ремонтні роботи тривали більше чотирьох місяців. За цей час знайшли пориви у шести трубах.
Фонтан збудували на місці старого. У 2016 році на його реконструкцію витратили майже 4 млн грн. Ще 1,5 млн грн. коштував ремонт прилеглої до нього території. За словами Ярослава Куца, пориви виникли через те, що стара бетонна основа не витримала навантаження: «Бетон трохи просів, на зовсім незначну висоту у 5 мм. Але за рахунок того, що труба в бетоні, всередині. Тобто була зроблена помилка, треба було б там зробити трубу як кожух, і всередину вкласти вже трубопровід. Це була помилка при проектуванні».
Додаткових коштів на ремонт фонтану не виділяли. Роботи виконує підрядник, що обслуговує фонтан.
Видання зазначило, що це вже не перший обшук в Управлінні ЖКГ. Попередні перевірки стосувалися двох епізодів: зупинок та ШБУ-14.
Від «Наших грошей»:
Наразі ТОВ «Центрсервісбуд» записане на Тетяну Побєдаш. Раніше засновником фірми був Павло Іванов, який зареєстрований в Макіївці Донецької області. Він разом з Оленою Івановою (теж зареєстрована у Макіївці) вказаний власником ТОВ «Спецсервіс АДС».
http://nashigroshi.org/2018/10/15/chynovnykiv-pidozryuyut-u-zavolodinni-koshtiv-na-novomu-fontani-za-4-miljony-yakyj-tsohorich-ne-zmih-zapratsyuvaty/
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.