Команда Чернігівського Суспільного зустрілася зі студентами в Ніжині
Менеджер, продюсер філії та продюсер новин UA:ЧЕРНІГІВ 10 жовтня зустрілися зі студентами та викладачами Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.
Метою поїздки була презентація діяльності суспільного мовника Чернігівщини, налагодження контактів з місцевими журналістами для більш оперативного реагування на події в регіоні.
У зустрічі взяли участь студенти-журналісти 1 та 2 курсів навчання, також до заходу долучилося керівництво та викладачі навчального закладу.
"Ми мали на меті зробити не просто презентацію своєї діяльності, а й розповісти про можливість співпраці, зокрема попередньо домовилися з керівництвом вишу про можливість проходження практики студентами-журналістами на базі нашої філії", – розповів менеджер Чернігівської філії Суспільного Вадим Соколюк.
Разом із керівництвом філії Ніжин також відвідала знімальна група UA: ЧЕРНІГІВ, які спілкувалися з мешканцями та активістами міста щодо діяльності народного депутата, обраного по округу, центром якого є Ніжин. Результати опитування і питання до народного депутата будуть озвучені в найближчому випуску програми "Виборчий округ", що незабаром стартує на Суспільному.
Окрім цього журналісти також готували сюжет з місця евакуації людей, що постраждали в результаті вибуху складу боєприпасів поблизу Ічні.
Команда UA: ЧЕРНІГІВ висловлює подяку Євгену Луняку та викладацькому колективу університету за надану можливість поспілкуватися з майбутніми колегами. Всіх учасників зустрічі керівництво філії запросило на екскурсії, що регулярно відбуваються в стінах Чернігівського Суспільного.
Останні новини Чернігівщини
За підтримки Латвії у Чернігові запрацювало оновлене педіатричне відділення та Центр захисту прав людини 08:20
У Чернігівській центральній районній лікарні відкрили оновлене педіатричне відділення. Цей проєкт реалізувала благодійна організація «Tavi draugi» коштом Уряду Латвії.
У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50
Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.
На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39
У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.
На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47
Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.