Соціальні служби надають допомогу своїм підопічним
Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації, на Ічнянщині маломобільні категорії евакуйованих ще перебувають у пунктах евакуації, де забезпечені усім необхідним (харчуванням, одягом, ліками тощо).

У приміщеннях включено опалення, до обслуговування громадян залучені працівники закладів, лікарі, психологи та волонтери.
Соціальні робітники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ічнянської райдержадміністрації проводять поквартирний обхід підопічних, які перебувають на обслуговуванні в установі. Людям доставлена гуманітарна допомога. Один із підопічних зазнав найбільших втрат – його майно знищено пожежею, житло потребує ремонту. Проте чоловік відмовився від проживання у відділенні стаціонарного догляду терцентру і тимчасово живе в сусідів. Наразі вирішується питання відновлення його помешкання.
Керівництву і соціальним робітниками терцентру поставлено завдання – у разі потреби надавати підопічним максимальну допомогу.
Уже частково приступили до роботи й працівники управління соціального захисту населення Ічнянської РДА.
Служби у справах дітей ОДА та Ічнянської райдержадміністрації, Обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на постійному зв’язку з усіма прийомними батьками (їх на постраждалій території 8, виховують 11 дітей) та 22 родинами опікунів, піклувальників, в яких 22 дитини. Вже з’ясовані нагальні потреби родин для надання необхідної допомоги.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51
У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50
Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48
В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.
Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46
З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.