Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 06:46:34

Здобути професію безкоштовно цілком реально

12.10.2018   10:03Агенцiя

Ви не маєте роботи, а ваша професія не користується попитом на ринку праці, тоді варто звернутися за допомогою до служби зайнятості. За короткий термін та цілком безкоштовно вам допоможуть змінити фах або підвищити кваліфікацію.

За словами директора Чернігівського обласного центру зайнятості Лидия Падалка, протягом січня-вересня 2018 року 2,4 тис. безробітних скористалися цією можливістю, усі без виключення навчалися на замовлення роботодавців, а отже з гарантією працевлаштування.

Таку послугу шукачам роботи пропонує служба зайнятості для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Здобути професію та підвищити кваліфікацію можна не лише в навчальних закладах та на підприємствах нашої області, а і в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, створених у 11 областях України. Навчання можливе за груповою, індивідуальною та дистанційною формами.

Цьогоріч безробітні опановували затребувані на ринку праці професії, а саме: електрогазозварника, електромонтажника, токаря, водія навантажувача, тракториста-машиніста, оператора заправних станцій, оператора котельні. Також завдяки службі зайнятості ринок праці поповнили кухарі та кондитери, кравці та продавці, перукарі та манікюрники.

Крім того, сьогодні існує унікальна можливість стати більш конкурентоспроможними на ринку праці для людей старше 45 років. Адже їм можна отримати ваучер на навчання за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. І для цього не потрібно реєструватися безробітними, - пояснюють у службі зайнятості. Ваучер надається громадянам старше 45 років, які мають професійно-технічну або вищу освіту та не менше 15 років страхового стажу, не досягли пенсійного віку. Зокрема, нещодавно такою можливістю скористався прилучанин. Будучи за професією водієм автотранспортних засобів, він пройшов 3-місячну перепідготовку в Ніжинському професійному аграрному ліцеї за професією машиніст крана автомобільного та отримав свідоцтво відповідного зразка.


Чернігівська обласна служба зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини