Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 11:30:52

Здобути професію безкоштовно цілком реально

12.10.2018   10:03Агенцiя

Ви не маєте роботи, а ваша професія не користується попитом на ринку праці, тоді варто звернутися за допомогою до служби зайнятості. За короткий термін та цілком безкоштовно вам допоможуть змінити фах або підвищити кваліфікацію.

За словами директора Чернігівського обласного центру зайнятості Лидия Падалка, протягом січня-вересня 2018 року 2,4 тис. безробітних скористалися цією можливістю, усі без виключення навчалися на замовлення роботодавців, а отже з гарантією працевлаштування.

Таку послугу шукачам роботи пропонує служба зайнятості для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Здобути професію та підвищити кваліфікацію можна не лише в навчальних закладах та на підприємствах нашої області, а і в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, створених у 11 областях України. Навчання можливе за груповою, індивідуальною та дистанційною формами.

Цьогоріч безробітні опановували затребувані на ринку праці професії, а саме: електрогазозварника, електромонтажника, токаря, водія навантажувача, тракториста-машиніста, оператора заправних станцій, оператора котельні. Також завдяки службі зайнятості ринок праці поповнили кухарі та кондитери, кравці та продавці, перукарі та манікюрники.

Крім того, сьогодні існує унікальна можливість стати більш конкурентоспроможними на ринку праці для людей старше 45 років. Адже їм можна отримати ваучер на навчання за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. І для цього не потрібно реєструватися безробітними, - пояснюють у службі зайнятості. Ваучер надається громадянам старше 45 років, які мають професійно-технічну або вищу освіту та не менше 15 років страхового стажу, не досягли пенсійного віку. Зокрема, нещодавно такою можливістю скористався прилучанин. Будучи за професією водієм автотранспортних засобів, він пройшов 3-місячну перепідготовку в Ніжинському професійному аграрному ліцеї за професією машиніст крана автомобільного та отримав свідоцтво відповідного зразка.


Чернігівська обласна служба зайнятості

Останні новини Чернігівщини

На другу сесію Чернігівської міськради виноситься більше 40 питань

На другу сесію Чернігівської міськради виноситься більше 40 питань 11:21

Погоджувальна рада узгодила їх перелік.

Обрано голову, заступника голови та затверджені результати виборів депутатів Ніжинської райради

Обрано голову, заступника голови та затверджені результати виборів депутатів Ніжинської райради 11:14

Відбулась установча сесія новообраної Ніжинської районної ради VІІІ скликання. Результати виборів депутатів районної ради, що відбулись 25 жовтня, оголосила голова районної ТВК Вікторія Пархоменко.

З початку пандемії в області на самоїзоляції знаходились 2700 працівників

З початку пандемії в області на самоїзоляції знаходились 2700 працівників 10:53

2700 застрахованих осіб (працюючих громадян) Чернігівщини, з них - 715 медичних працівників, з початку пандемії знаходились на самоізоляції від COVID-19 під медичним доглядом, а в Україні відповідно - 50 тисяч осіб, з них - 10 тисяч медпрацівників.

Проставили 1094 апостилів

Проставили 1094 апостилів 10:48

Чи актуальна послуга з проставлення апостиля?

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:27

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.