На кордоні затримано чоловіка з чужим паспортом
В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Славутич», на виїзд з України оформлявся автомобіль «Сеат», в якому в якості пасажира перебував ще один громадянин.
В ході перевірки документів у пасажира встановлено, що пред’явлений ним до перевірки паспорт на ім’я 59-річного громадянина України, належить зовсім іншій особі.
Таким чином в діях цього громадянина присутні ознаки кримінального правопорушення за статтею 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» Кримінального Кодексу України.
Після завершення відповідних дій правопорушник переданий співробітникам Національної поліції.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О. Дудко
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression