Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 11:32:29

Станом на ранок 10 жовтня інформації про постраждалих від вибухів на Чернігівщині в поліції немає - В’ячеслав Аброськін

10.10.2018   10:13Агенцiя

Крім того, на даний час не підтвердилося жодне з шести повідомлень про можливі випадки мародерства. Поліція продовжує нести службу по забезпеченню публічної безпеки в населених пунктах, що входять до зони надзвичайної події в м. Ічня Чернігівської області. На місці їхню діяльність координує заступник глави Нацполіції Олександр Фацевич.

Учасники оперативної наради, яка відбулася вранці 10 жовтня в Ситуаційному центрі Національної поліції,  зазначили, що ситуація в зоні НП на даний час є стабільною і контрольованою. Поліцейські сили, відряджені до м. Ічня, продовжують нести службу по забезпеченню публічної безпеки та порядку як в цьому населеному пункті, так і в прилеглих селах. Зокрема, поліція перевірила шість повідомлень про можливі випадки мародерства.

«Всі ці повідомлення стосувалися появи людей, невідомих місцевим мешканцям. Ті одиничні випадки мародерства, про які надійшли повідомлення – ми перевірили. У жодному випадку вони не підтвердилися», – зазначив В’ячеслав Аброськін.

Водночас правоохоронці готують додаткові слідчо-оперативні групи поліції. Вони у разі потреби виїздитимуть на місця події, якщо такі виклики будуть надходити від громадян, що повертатимуться до власних помешкань.

Зараз на території, віднесеної до небезпечної зони, працюють 18 евакуаційних пунктів: 10 – в Ічнянському районі, два – в Бахмацькому, три – в Прилуцькому і ще один – в Ніжинському районі. Поліція забезпечує порядок біля цих пунктів. Там же працюють представники медичних підрозділів поліції, які в разі потреби можуть надати медичну допомогу або необхідні медикаменти.

Станом на 8.00 годину 10 жовтня до органів та підрозділів поліції надійшло 62 повідомлення щодо подій, пов’язаних із НП на військових складах в м. Ічня. Серед цих повідомлень – шість фактів руйнування будинків (п’ять – в м. Ічня, ще один – у Прилуцькому районі). Крім того, зареєстровано 12 фактів виявлення боєприпасів на території міста. Водночас на даний момент не зафіксовано повідомлень про отримання тілесних ушкоджень місцевими мешканцями.


Департамент комунікації Національної поліції України

Останні новини Чернігівщини

Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37

Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.

У Корюківській громаді поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство 09:10

Житель одного з сіл Холминської громади за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

У Чернігові посмертні державні нагороди передали рідним загиблих оборонців 08:39

У Чернігівській ОВА передали державні нагороди родинам полеглих воїнів начальник ОВА В’ячеслав Чаус, очільник Нацполіції області Іван Іщенко та військові.

На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46

Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини