Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 липня, 21:03:40

Переможець тендеру поставив місту дешеві вуличні світильники, третина яких вже перегоріли

10.10.2018   10:00

Опрацювати чітку інформацію про фактичну наявність освітлення в житловій зоні – як на центральних вулицях, так і на між квартальних територіях - таке завдання поставив перед Управлінням економічного розвитку міста та Управлінням ЖКГ Чернігівської міської ради Владислав Атрошенко. Завдання дане на щотижневій розширеній міській нараді 9 жовтня.

Принагідно міський голова поінформував про перебіг історії з вуличними світильниками, придбаними містом у фірми з Черкас.

- Підприємство, за яке дуже просили окремі "діячі", дійсно поставило світильники по дуже низькій ціні. Але щодо цих світильників фахівці висловлювали застереження: казали, що вони «розігнані», тобто в них штучно піднята яскравість, це може призвести до швидкого вигорання. Втім у технічному завданні під час оголошення тендеру передбачити це було складно. Запропонувавши нижчу ціну, це підприємство перемогло у тендері. Далі, у ході виконання робіт, з’ясувалося, що поставлені світильники все-таки не відповідають технічним вимогам через відсутність передбаченої в них захищеності блоку живлення від вологи. Через це управління ЖКГ не прийняло світильники на баланс. Цей спір перейшов далі у судову площину, і наразі остаточного вирішення не має", - повідомив Владислав Атрошенко.

Міський голова наголосив на тому, що юридичний відділ міської ради має зробити все можливе для активного наступу в судах на недбайливого підрядника.

- Адже за ті неповні два роки, що ці світильники змонтовані в нашому місті, з них перегоріли вже 30%. Але ж тільки гарантійний термін на них мав бути не менше 5 років, - підкреслив міський голова, заначивши, що з цього негативного досвіду треба зробити висновки і не повторювати помилок.

- Вважаю: більше уваги потрібно приділяти формулюванню технічних вимог і умов відповідальності, дивитися на виробника: хто і що він. Зокрема, необхідні вимоги щодо наявності в нього досвіду виробництва цієї продукції, кількісних показників, наявності виробничих потужностей. Якщо тільки Антимонопольний комітет це пропустить, - зазначив міський голова, - Я думаю, треба узагальнити такі результати закупівель по всій Україні та зробити з цього висновки.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області 17:27

Питання податкового боргу перебуває на контролі податкової і з метою недопущення накопичення боргів та погашення існуючих триває постійний діалог керівництва податкового органу з керівниками підприємств-боржників області.

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА 17:13

Кабінет Міністрів провів співбесіду з кандидатом на посаду Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславом Чаусом.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19 16:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 липня в області зафіксовано п'ять нових випадків COVID-19.

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки 16:14

Впродовж кількох годин після надходження повідомлення про злочин співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу зловмисниці та затримали її.