Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 листопада, 11:52:32

Переможець тендеру поставив місту дешеві вуличні світильники, третина яких вже перегоріли

10.10.2018   10:00

Опрацювати чітку інформацію про фактичну наявність освітлення в житловій зоні – як на центральних вулицях, так і на між квартальних територіях - таке завдання поставив перед Управлінням економічного розвитку міста та Управлінням ЖКГ Чернігівської міської ради Владислав Атрошенко. Завдання дане на щотижневій розширеній міській нараді 9 жовтня.

Принагідно міський голова поінформував про перебіг історії з вуличними світильниками, придбаними містом у фірми з Черкас.

- Підприємство, за яке дуже просили окремі "діячі", дійсно поставило світильники по дуже низькій ціні. Але щодо цих світильників фахівці висловлювали застереження: казали, що вони «розігнані», тобто в них штучно піднята яскравість, це може призвести до швидкого вигорання. Втім у технічному завданні під час оголошення тендеру передбачити це було складно. Запропонувавши нижчу ціну, це підприємство перемогло у тендері. Далі, у ході виконання робіт, з’ясувалося, що поставлені світильники все-таки не відповідають технічним вимогам через відсутність передбаченої в них захищеності блоку живлення від вологи. Через це управління ЖКГ не прийняло світильники на баланс. Цей спір перейшов далі у судову площину, і наразі остаточного вирішення не має", - повідомив Владислав Атрошенко.

Міський голова наголосив на тому, що юридичний відділ міської ради має зробити все можливе для активного наступу в судах на недбайливого підрядника.

- Адже за ті неповні два роки, що ці світильники змонтовані в нашому місті, з них перегоріли вже 30%. Але ж тільки гарантійний термін на них мав бути не менше 5 років, - підкреслив міський голова, заначивши, що з цього негативного досвіду треба зробити висновки і не повторювати помилок.

- Вважаю: більше уваги потрібно приділяти формулюванню технічних вимог і умов відповідальності, дивитися на виробника: хто і що він. Зокрема, необхідні вимоги щодо наявності в нього досвіду виробництва цієї продукції, кількісних показників, наявності виробничих потужностей. Якщо тільки Антимонопольний комітет це пропустить, - зазначив міський голова, - Я думаю, треба узагальнити такі результати закупівель по всій Україні та зробити з цього висновки.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани 10:04

Відповідні проєкти рекомендуватиме до затвердження обласна архітектурно-містобудівна рада. Її чергове засідання провів 20 листопада начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Олександр Дмитрюк.

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності 09:47

«За Гідність і Свободу» — під такою назвою 20 листопада в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка проведено круглий стіл з нагоди Дня Гідності та Свободи і чергової річниці Євромайдану.

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини 09:36

Цьогоріч відзначається ювілейна річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020 09:30

Про проблеми та перспективи бюджетного процесу-2020 говорили 20 листопада в Чернігівській міській раді представники регіонального відділення Асоціації міст України.

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету 09:21

У Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА відбулися другий і третій етапи конкурсу громадських проєктів, які фінансуватимуться з обласного бюджету у 2020 році.