Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 січня, 04:02:55

У Чернігові привітали служителів Феміди

08.10.2018   18:19Агенцiя

Сьогодні в Україні своє професійне свято відзначають працівники юридичної галузі. Урочистості з цього приводу відбулися й у Чернігові: юристів області вітали заступник голови ОДА Наталія Романова, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та начальник Головного територіального управління юстиції в області Олег Трейтяк.

— Переконана, що обраний європейський шлях розвитку системи зробить правоохоронні органи відкритішими для кожного громадянина, а послуги — більш доступними. Наразі реалізовується низка відповідних програм. Гарний приклад — загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право», — зазначила у вітальному слові Наталія Романова.

Варто зазначити, що органами юстиції в рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває в області ведеться робота стосовно примусового стягнення аліментів. Для батьків, які ухиляються від необхідних виплат більш як 4 місяці, застосовують різні обмеження у правах. Так, за 8 місяців на користь дітей стягнуто більше 84 мільйонів гривень (за минулий рік — 72 мільйони гривень).

Читати також: Про виконавчу роботу з підприємствами-боржниками та неплатниками аліментів — на засіданні профільних штабів

Серед проектів юстиції — робота оперативного штабу з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу, створений у серпні минулого року.


За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розбудову правової держави, забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян та з нагоди Дня юриста Подяку голови облдержадміністрації оголошено:

АРТЮХ Наталії Володимирівні — помічнику судді Господарського суду Чернігівської області;

БІЛОМУ Юрію Миколайовичу — начальнику відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та правового забезпечення Новгород-Сіверської районної державної адміністрації;

ВАРИВОДІ Наталії Анатоліївні — старшому державному виконавцю Борзнянського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області;

ВЕРШНЯК Ларисі Леонідівні — секретарю судового засідання Чернігівського окружного адміністративного суду;

ВИНОГРАДОВІЙ Дар’ї Олександрівні — помічнику голови Чернігівського окружного адміністративного суду;

ЗЕЛЕНКО Людмилі Миколаївні — помічнику судді Господарського суду Чернігівської області;

МАКСИМЕНКО Лесі Михайлівні — помічнику судді судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Чернігівської області;

МАЛИШУ Михайлу Івановичу — головному спеціалісту – юрисконсульту апарату Сосницької районної державної адміністрації;

МАРЦЕВІЙ Тетяні Іванівні — начальнику юридичного відділу апарату Менської районної державної адміністрації;

МЕЛАЩЕНКО Ірині Анатоліївні — завідувачу сектору по роботі з архівом відділу документального забезпечення (канцелярії) Чернігівського окружного адміністративного суду;

НЕЩЕРЕТУ Михайлу Леонтійовичу — головному державному виконавцю Бобровицького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області;

ОЛЄЙНІКОВІЙ Людмилі Миколаївні — головному спеціалісту сектору аналітики та статистики Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області;

ХАРДІКОВУ В’ячеславу В’ячеславовичу — заступнику начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальнику Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області;

ХОМЕНКУ Ярославу Вадимовичу — головному спеціалісту відділу представництва Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

ХУРСІ Олександру Олександровичу — помічнику голови Апеляційного суду Чернігівської області;

ЮРЧЕНКО Ларисі Анатоліївні — начальнику юридичного відділу публічного акціонерного товариства «Поліграфічно-видавничий комплекс «Десна».


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини