Відбулися обласні змагання з пожежно-прикладного спорту пам'яті ліквідатора аварії на ЧАЕС Анатолія Григоренка
На спортивно-оздоровчому комплексі Управління ДСНС України у Чернігівській області відбулися обласні змагання з пожежно-прикладного спорту серед команд пожежно-рятувальних підрозділів. Вони проводяться щорічно та присвячені пам'яті померлого ліквідатора аварії на ЧАЕС Анатолія Григоренка.
![](/uploads/22416-m.jpg)
Майже сотня вогнеборців із різних куточків Чернігівщини прибули, щоб показати свою професійну майстерність у видовищному, але досить важкому виді спорту.
Під час відкриття змагань до рятувальників, що прибули аби вибороти першість та перехідний кубок, звернувся заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Вячеслав Вернидуб, який у своєму виступі зазначив: «Ці змагання принесуть перемогу найсильнішим і будуть сприяти зростанню популярності пожежно-прикладного спорту серед молоді. Бажаю всім учасникам змагань по-справжньому чесної боротьби, спортивних успіхів і заслужених перемог. Нехай переможе найсильніший!».
Рятувальники змагались у трьох видах: підйомі по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху учбової башти, пожежній естафеті та бойовому розгортанні.
Найкращий результат в підйомі по штурмовій драбині показав представник 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Городня Сергій МіщенкоДмитро Биховець.
Один із найвидовищніших етапів змагань – бойове розгортання. У цьому командному виді учасники розгортають рукавну лінію від пожежної мотопомпи та пожежними стволами заливають спеціальні мішені. Все, як у реальних умовах під час гасіння пожеж, ліквідації аварій та надзвичайних ситуацій. Найкращий результат 54,18 сек. показала команда рятувальників 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини з м. Городня.
За підсумками всіх видів змагань, перше місце та перехідний кубок Анатолія Григоренка виборола команда 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Чернігова, другою стала команда Аварійно-рятувального загону спецпризначення, третє місце у збірної Городнянського району. Переможцям, як в особистих, так і командних заліках були вручені медалі, грамоти та цінні подарунки.
Після завершення змагань представники Управління ДСНС України у Чернігівській області привітали квітами Валентину Григоренко, дружину померлого ліквідатора, яка за певних сімейних обставин не змогла побувати на змаганнях.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.