10200 гривень штрафу та позбавлення водійських прав строком на 1 рік присудили сину міського голови Прилук. ВІДЕО
10 тисяч 200 гривень штрафу та позбавлення водійських прав строком на 1 рік: таке покарання для Ярослава Попенка, сина міського голови Прилук Ольги Попенко, призначив суддя Прилуцького міськрайонного суду Максим Циганко. Сам Ярослав Попенко на суд не з’явився.
На минуле засідання, 25 вересня, він також не з’явився, тому суддя Максим Циганко приймає рішення розглядати справу без участі Ярослава Попенка. Нагадаємо, ДТП сталася 10 вересня. На цих кадрах ви бачите перші хвилини з моменту аварії легковика під кернуванням Ярослава Попенка. Автівка збила електроопору та пошкодила припарковану на узбіччі машину. Поліцейські, які прибули на місце пригоди, забрали водія для проходження тесту на вміст алкоголю в крові. Акт про медичне обстеження водій не підписав. Згодом його відпустили. Поліцейські склали на нього 2 адмінпротоколи.
Максим Циганко, суддя Прилуцького міськрайонного суду: «Водій Попенко Ярослав керуючи автомобілем 2461 в керував в стані алкогольного сп’яніння про що свідчить висновок медогляду №26 згідного даного протоколу його дії кваліфіковані ст. 130, а саме керування в стані алкогольного сп’яніння сам попенко від підпису і дачі письмового пояснення відмовився про що зазначається в самому протоколі»
Другий адмінпротокол склали за те, що він збив електроопору.
«Не вибрав безпечної швидкості руху та втратив керованість над автомобілем і допустив наїзд на електроопору біля будинку №28 . уламками авто був пошкоджений автомобіль припаркований поруч.»
Суддя пішов до нарадчої кімнати. Після цього зачитав рішення.
«Застосувати до нього адміністративне стягнення у виді 600 неоподатковуваних мінімумів, що становить 10200 гривень на користь держави з позбавленням права керування транспортним засобом на строк 1 рік. Стягнути з попенка судовий збір на користь держави у сумі 352,40 копійок. Постанова суду може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення до апеляційного суду Чернігівської області через прилуцький міський суд».
Нагадаємо, у травні 2016 року Ярослава Попенка затримували за водіння напідпитку. Він в’їхав у паркан житлового будинку у Прилуках. Травмованих не було. Тоді Ярослав сплатив 3400 гривень штрафу. Ми намагаємося зв’язатися із Ярославом Попенком, щоб почути його позицію з цього питання.
Останні новини Чернігівщини
Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31
Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16
Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13
І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).