Вкотре, засуджено за розбій
Прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення особою, яка раніше вчиняла розбій, нападу з метою заволодіння чужим майном, поєднаним із насильством, небезпечним для життя та здоров’я, та з погрозою застосування такого, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, з проникненням у житло (ч. 3 ст. 187 КК України).
Інцидент стався у грудні минулого року в с. Локнисте Менського району.
Встановлено, що з метою протиправного збагачення зловмисник, за попередньою змовою з невстановленою особою, проникли до приватного будинку, де погрожуючи ножем та застосуванням насильства, здійснили розбійний напад на господаря та його дружину.
З метою підтвердження реалізації своїх погроз обвинувачений спричинив господарю тілесні ушкодження у виді різаної рани правої руки.
Скориставшись цим, крадії заволоділи майном потерпілих на суму майже 3 тис грн та втекли.
Продовжуючи свою злочинну діяльність, через два дні повернулися до того самого будинку, де розбили віконне скло і знову проникли до нього.
Спричинивши господарю тілесні ушкодження у виді різаної рани правої гомілки, заволоділи грошовими коштами потерпілих в сумі близько 350 грн та зникли з місця вчинення злочину.
Вироком Чернігівського районного суду правопорушника засуджено за інкримінований злочин та призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Враховуючи невідбуте покарання за попереднім вироком, зловмиснику призначено остаточне покарання у виді 11 років із конфіскацією усього належного йому майна.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.