Знайдено жінку, яка заблукала у лісі
5 жовтня об 11:00 у Чернігівському районі в лісовому масиві поблизу с. Золотинка під час проведення пошукових робіт було знайдено зниклу 58-річну мешканку обласного центру.
Нагадаємо, що 4 жовтня в лісовому масиві поблизу с. Красне Чернігівського району під час збору грибів зникла жінка.
Для пошуків зниклої та автомобіля було сформовано групу в кількості 67 чоловік, до якої увійшли рятувальники, співробітники Національної поліції зі службовою собакою, Національної гвардії України, працівники лісового господарства та 12 одиниць техніки. Жінка перебувала у задовільному стані, медичної допомоги вона не потребувала.
У зв'язку з цим рятувальники звертаюся до всіх візитерів лісу: будьте максимально уважні під час походу, бо заблукати у лісі може й досвідчений грибник.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.