Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 14:49:17

У Козелецькому районі пройшли навчання з цивільного захисту

29.09.2018   12:47

Спеціальне тренування провели для органів управління та сил ланки територіальної підсистеми цивільного захисту району. До навчань долучилися заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Сергієнко та голова Козелецької райдержадміністрації Володимир Швед.

Тема навчань: реагування відповідних служб у випадку загрози чи виникнення катастрофічного затоплення при руйнуванні греблі Київського водосховища. Тож учасники тренувань – представники Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА, Козелецької РДА, Остерської міської ради, Козелецької та Деснянської селищних рад, ряду сільських рад, а також рятувальних служб регіонального та місцевого рівнів – перевіряли стан готовності в разі виникнення надзвичайних ситуацій, з’ясовували проблемні питання для їх оперативного усунення.

Так, були уточнені території та населені пункти, які потрапляють у зону можливого катастрофічного затоплення. Відпрацьовувалися навички керівного складу та фахівців евакуаційних органів з організації та проведення евакуаційних заходів.

Перш за все, оцінили ефективність комплексу заходів з інформування населення про надзвичайну ситуацію. Відпрацьовували, як оперативно розгорнути евакуацію жителів. При цьому забезпечити громадську безпеку і порядок в евакуйованих населених пунктах, життєзабезпечення евакуйованого населення у місцях тимчасового розміщення, проведення рятувальних та інших невідкладних робіт.

Безпосередньо ознайомилися з готовністю роботи пунктів розміщення людей (у разі надзвичайної ситуації) в Остерській гімназії, Крехаївському сільському клубі та Савинській школі.
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Водолази обстежують міські водойми. Чи відкриватимуть у Чернігові офіційно пляжний сезон?

Водолази обстежують міські водойми. Чи відкриватимуть у Чернігові офіційно пляжний сезон? 14:41

Сапери-водолази обстежують водойми, які обирають чернігівці для свого літнього відпочинку.

В обласному центрі відбувся форум, присвячений захисту прав і свобод людини 14:37

Другу щорічну доповідь Уповноваженого ВРУ з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина у 2023 році, з акцентом на регіональному контексті, презентовано сьогодні під час форуму «Омбудсман України на варті прав людини: виклики Чернігівщини в умовах воєнного стану».

20 червня: цей день в Україні і світі

20 червня: цей день в Україні і світі 14:34

ДЕНЬ 848 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 848 RUSSIAN AGRESSION

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.