Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 грудня, 23:59:40

Скасовано рішення місцевої ради щодо передачі в користування 330 га сільгоспугідь вартістю 7,3 млн. грн.

26.09.2018   07:50

У ході проведення вивчень у вказаній сфері встановлено, що рішенням однієї із місцевих рад Корюківського району, з перевищенням своїх владних повноважень, прийнято рішення про передачу в управління суб’єкту господарювання неуспадкованих земельних ділянок (паїв) загальною площею 330 га вартістю 7, 3 млн. грн.

На підставі вказаного рішення у серпні 2016 року між органом самоврядування та господарюючим суб’єктом укладено договір на управління спадщиною, за яким передано земельні ділянки сільськогосподарського призначення.

Фактично укладення договору спрямовано на обробіток земель підприємством та отримання ним прибутку, а не для утримання та збереження земель.
З метою захисту інтересів держави у сфері землекористування прокурор звернувся з позовом до суду.

Господарський суд Чернігівської області, оцінивши  надані сторонами докази, позовні вимоги прокурора задовольнив.

Наразі незаконне використання 330 га сільгоспугідь вартістю 7,3 млн. грн. припинено.

Подальша робота з цих питань триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини