Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 04:01:28

Про впровадження медичної реформи в області говорили на UA: ЧЕРНІГІВ

25.09.2018   14:35Агенцiя

21 вересня в рамках проекту «Звіти Наживо» в ефірі Суспільного мовника Чернігівщини телеканалі UA: ЧЕРНІГІВ звітував начальник управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Петро Гармаш.

Петро Гармаш

Петро Гармаш

Під час прямого ефіру в студії також ставили свої запитання: Тамара Кравченко, кореспондентка газети “Вісник Че” та “Весть”, Олена Березкіна, позаштатна кореспондентка газети “Ваше здоров’я” та Анастасія Улюшева, журналістка “Громадського Телебачення: Чернігів”.

Петро Гармаш, звітуючи про хід впровадження медичної реформи, акцентував увагу на проблемі кадрового забезпечення галузі охорони здоров’я:

“У Чернігівській області не вистачає майже двісті сімейних лікарів. Але ми спираємося на ту кількість населення, яка у нас є статистично. Нині у нас відбувається фактично перепис населення – іде підписання декларацій, і ми будемо мати реальну картину того населення, яке перебуває на території Чернігівської області в кожному районі і в кожному місті. У нас деякі пацієнти можуть обслуговуватися в кількох поліклініках одночасно – в одній їх рахують по місцю проживання, в інших – по заяві”.

Відповідаючи на питання, поставлені в прямому ефірі програми, начальник управління прокоментував ситуацію з фінансовою підтримкою сільської медицини:

"Чернігівська область отримала майже 140 мільйонів гривень на підтримку сільської медицини. Це передбачає побудову нових амбулаторій, придбання автотранспорту і укомплектування амбулаторій сучасним обладнанням. У нас затверджено наказом Мінрегіону проект по 21 амбулаторії, які охоплюють практично всю Чернігівську область. Зараз ми направили до Мінрегіону наше опрацювання ще 27 амбулаторій існуючих, в яких планується як складова забезпечення автотранспортом підвищеної прохідності".

Окрім цього в студії Суспільного обговорювалися питання, що стосувалися проблем фінансування медичних закладів, взаємодії лікарів-спеціалістів з педіатрами та терапевтами, формування госпітальних округів, забезпечення закладів медичними працівниками, інформування мешканців щодо ходу впровадження реформи, тощо.

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.