Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 08:24:27

У Чернігові стартували Дні сталої енергії

25.09.2018   09:22

Це загальна назва для низки заходів, спрямованих на популяризацію ідеї енергозбереження через раціональне використання ресурсів. Модератором ініціатив з енергоефективності виступає Управління економічного розвитку міста Чернігівської міської ради.

Проведення Тижня сталої енергії вже третій рік поспіль відбувається в рамках Угоди мерів, яку підписав і Чернігів.


Довідково:

Угода мерів – ініціатива, започаткована Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади. Вони беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Слідуючи цим зобов’язанням, підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.
Як розповів начальник профільного відділу Управління економічного розвитку міської ради Роман Мовчан, цього року організатори Тижня сталої енергії в Чернігові відійшли від святкового і розважального формату. Натомість проводяться два великих спеціалізованих семінари за участю науковців і практиків. Збільшать також акцент на поширення інформації про нові практики енергоефективних заходів через ЗМІ. Окрім того, по школах міста розповсюджуються яскраві плакати з науковими фактами про те, як прості заходи дають суттєву економію енергоресурсів.
Перший з двох семінарів, цільовою аудиторією якого є представники ОСББ міста, відбудеться 25 вересня в конференц-залі "Світогляд". У ході семінару будуть розглядатися питання щодо особливостей впровадження заходів з енергозбереження та використання енергоощадних технологій у житлових будівлях.Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.