Чернігівське територіальне відділення АППУ та Головне управління ДФС в області провели робочу зустріч
Керівник Головного управління ДФС в області Олексій Барановський та Голова Територіального відділення ВГО Асоціації платників податків України Роман Вереша провели першу робочу зустріч, під час якої визначили питання подальшої взаємодії щодо розвитку підприємництва в регіоні.
руки
Окрему увагу учасники зустрічі приділили проблемним питанням офіційного працевлаштування найманих працівників, детінізації заробітної плати та недопущенню мінімізації сплати податків.
Серед першочергових заходів намітили проведення зустрічей, у тому числі, й з головами об’єднаних територіальних громад з питань легалізації бізнесу та налагодження обміну інформацією.
Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.