Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 18:07:40

На День міста в Чернігові урочисто відкрили оновлену Алею героїв. ФОТО

21.09.2018   18:35

На День міста – 21 вересня - у Чернігові урочисто відкрили оновлену Алею героїв. Це відбулося в присутності великої кількості чернігівців, які прийшли помилуватися оновленим сквером, а також гостей нашого міста.

Надзвичайним виконанням вразив зведений хор із понад 300 учасників творчих колективів і шкіл естетичного виховання міста. У супроводі військового духового оркестру вони виконали музичний твір, текст якого був спеціально написаний до цієї події.

    - Єдине, чого мені хочеться зараз як міському голові – щоби ми спільно з вами любили наше місто, - звернувся до чернігівців міський голова Владислав Атрошенко, – Щоби в ці святкові дні всі відпочивали, раділи, але й не забували, завдяки кому ми маємо можливість святкувати День міста. А це, в першу чергу, мільйони жертв Другої світової, це наші діди-прадіди, які, повернувшись із війни, відбудували місто, підприємства, фактично все те, що ми бачимо сьогодні. І досі на 90% ми використовуємо той потенціал. Вже сьогодні 190 бійців з області й 44 з Чернігова – кращі з кращих наших синів – поклали свої життя, зберігаючи суверенність і незалежність України. Потрібно, щоб ми з покоління в покоління передавали пам’ять про цих героїв.

Міський голова закликав чернігівців подякувати також будівельникам, які працювали над реконструкцією скверу

    - Були гострі дискусії, яким мав бути оновлений сквер: чи сучасним, як пропонували молоді креативні архітектори, чи класичним і стриманим. І ми прийшли до висновку, що ця алея, яка поєднує старовинну Красну площу з Катерининським храмом, який є пам’яткою архітектури, у 1300-річному місті повинна мати все-таки класичний вигляд, - сказав Владислав Атрошенко.

Міський голова, чернігівці та гості міста пройшли оновленою алеєю, на якій вже працюють музичні фонтани, виступають творчі колективии, прогулюються містяни.

 Як відомо, роботи з реконструкції Алеї героїв розпочалися ще у 2017 році, а основна частина стартувала влітку цього року. Будівельниками укладено більше 10 тис. метрів квадратних клінкерного каменю, у тому числі - виконане мощення українським орнаментом. На бруківці є позначення напрямків тактильною плиткою. Встановлено ліхтарі, які зовнішнім виглядом копіюють ті, що на Валу. Встановлено нові лави. Оновлено квітники і газони, влаштований електрополив. З'явились додаткові "хвилясті" доріжки.

ФОТОрепортаж Віктора Кошмала

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29

Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини