До Чернігова на День міста завітали офіційні делегації міст-побратимів
З нагоди Дня міста Чернігова в міській раді щойно завершилася зустріч міського голови Владислава Атрошенка з керівниками офіційних делегацій інших міст, які особисто приїхали привітати Чернігів зі святом.
Це делегації Гомеля, Огре, Тарнобжега, а також українських Харкова, Славутича та Ніжина. Усі вони - міста-партнери і міста-сусіди, з якими Чернігів пов’язують давня дружба, добросусідство і взаємодопомога.
Чернігівський міський голова та почесні гості обмінялися словами привітань і пам’ятними подарунками.
Владислав Атрошенко подарував кожній делегації сувеніри з символікою нашого міста, нове видання книги Сергія Леп’явка «Ілюстрована історія Чернігова» та зображення відомих пам’яток архітектури роботи чернігівських художників.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.