Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 09:24:41

Прокуратурою доведено вину двох зловмисників, які вчинили грабіж місцевого жителя

20.09.2018   08:32Агенцiя

За принципової позиції прокурора 13 вересня цього року Верховним судом відмовлено у задоволенні безпідставної та необґрунтованої скарги засудженого та його захисника на вирок Новозаводського районного суду м. Чернігова від 26.06.2017, залишеного в силі ухвалою апеляційного суду Чернігівської області від 02.10.2017, з підстав недоведеності вини свого підзахисного.

Вказаним вироком неповнолітнього жителя області та неодноразово судимого дорослого співучасника злочину, засуджено за грабіж, вчинений групою осіб за попередньою змовою (ч. 2 ст. 186 КК України).

Подія відбулась у грудні 2016 року в м. Чернігові. Неповнолітній та його спільник, з метою отримання грошей для придбання алкогольних напоїв, ввечері завдали перехожому тілесні ушкодження та відкрито заволоділи його майном.

Прокурором у суді доведено вину обвинувачених.

Враховуючи визнання неповнолітнім провини, щире розкаяння у вчиненому, судом до нього застосовано покарання із іспитовим строком. Повнолітнього учасника злочину засуджено до 6 років позбавлення волі.

Вирок набрав законної сили, обвинувачені відбувають призначені судом покарання.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині розширюється мережа оптичного інтернету

На Чернігівщині розширюється мережа оптичного інтернету 09:24

Ще 8 населених пунктів області стали оптичними. Це – Остер, Десна, Козелець, Ріпки та Городня Чернігівського району, Борзна Ніжинського району, Сновськ Корюківського району та Новгород-Сіверський.

Підтримка військових частин, які дислокуються на території області, прийняття закладів професійної освіти із державної у спільну власність – обласна рада ухвалила низку рішень

Підтримка військових частин, які дислокуються на території області, прийняття закладів професійної освіти із державної у спільну власність – обласна рада ухвалила низку рішень 09:23

30 листопада, відбулося пленарне засідання сьомої сесії обласної ради восьмого скликання, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко разом із своїм першим заступником Ніною Лемеш та заступником Дмитром Блаушем. У роботі сесії взяв участь голова ОДА В'ячеслав Чаус.

У Чернігові відкрили виставку «Річ у тім 2.0»

У Чернігові відкрили виставку «Річ у тім 2.0» 09:18

30 листопада у Чернігівському обласному молодіжному центрі відкрилася виставка «Річ у тім 2.0». На виставці представлені 16 плакатів та 16 відеороликів з реальними історіями постраждалих від домашнього насильства.

У Чернігові почала зменшуватися кількість пацієнтів з COVID-19 у стаціонарах

У Чернігові почала зменшуватися кількість пацієнтів з COVID-19 у стаціонарах 09:13

У Чернігові в останній тиждень спостерігається зменшення зайнятості пацієнтами з діагнозом COVID-19 ліжко-місць у профільних відділеннях міських лікарень. Про це 30 листопада, повідомили на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді.

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця 09:02

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця, який розшукується компетентними органами іноземної держави для відбуття покарання за торгівлю людьми