Поліція затримала молодика, який робив закладки для покупців наркотиків
Оперативники викрили жителя іншої області, який приїхав до Чернігова, щоб зробити наркотичні заклади. Загалом у молодика було наркотиків більше ніж на 65 тисяч гривень.

Зі слів власника забороненої речовини, це – метадон (синтетичний наркотик опійної групи). Як парубок пояснив поліції, пакет з наркотиками йому начебто передав невідомий чоловік, номер телефону якого він, мовляв, видалив. За посередництво у наркоторгівлі парубок отримав 15 тисяч гривень на банківську картку.
Зловмисник добровільно видав поліцейським наркотики, які були у нього при собі, а також повідомив адреси, за якими зробив закладки. Разом з тими наркотиками, які зберігалися у нього в орендованій квартирі, загалом вийшло 145 згортків.
За цінами «чорного» ринку один такий згорток коштує близько 450 гривень. Загалом у молодика було наркотиків більше ніж на 65 тисяч гривень.
Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) - карається позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.